Komentáře


Tireur aktualita ikona
15.
zář

Pistole Level 2

Jak už jsem říkal na kurzu, bylo to naprosto super, perfektní kurz, promyšlená osnova a naprostá profesionalita instruktora. Bylo nejen vysvětleno jak postupovat, ale hlavně proč. Cena kurzu je velmi příznivá, jak bude vypsán další termín, jsem jako první zájemce.

Milan

Tireur aktualita ikona
17.
říj

Samonabíjecí puška Level 1

Kurz parádní. Celkový koncept mi přijde správný, postupně jít od základů ke složitějším záležitostem. Snad jen by se na konci kurzu hodilo více prostoru pro případné opakování.

Petr.

Tireur aktualita ikona
17.
říj

Samonabíjecí puška Level 1

 Za mě super lidi se potkali , byl čas a klid si vše zkusit, bezpečnost a postup tréninku byl super a závěrečná zkouška byla jen zlatý hřeb dne, jediný co by bylo dobré vyladit, že to rychle uteklo a už se těším na další kurzy a že tam bude zas super parta lidi. Hodnoceni 10/10, 100% přístup a profesionální jednaní, postup po kurzu co se týče trénovaní na sucho bez střelby pak i se střelbou ušetři to spoustu munice a času, rozhodně doporučuju.

MIchal B. 

Tireur aktualita ikona
10.
říj

Kurz Pistole Level 2

2.10.2019 jsme se s kamarádem zúčastnili kurzu obranné střelby pistole level2. Velké poděkování Radkovi za profesionální přístup a perfektní připravenost náplně kurzu. Všem kteří se chtějí naučit základům bezpečné manipulace a obranné střelby a dál zdokonalovat své schopnosti, doporučuji absolvování těchto kurzů u společnosti tireur. Michal M.