Komentáře


Tireur aktualita ikona
3.
čce

Pistole Level 1

Dne 30.06.2018 se nás na střelnici v Lulči sešla parta bezva lidí, abychom se pod vedením p. Mgr. Nedomy naučili popř. zdokonalili v manipulaci s krátkou zbraní - kurz obranné střelby pistole Level 1. Kromě procvičení základní bezpečné manipulace se zbraní jsme se naučili řadu základních taktických prvků, jež nám mohou pomoci ubránit se případnému útočníkovi v běžném životě a za různých situací, které mohou nastat. Daný kurz mohu všem, kdo chtějí v současném světě bránit sebe a své nejbližší, jen doporučit a sám se chci zúčastnit v září kurzu „ pistole Level 2“ a v říjnu pak kurzu „samonabíjecí puška Level 1“.

Jaromír.

Tireur aktualita ikona
15.
zář

Pistole Level 2

Jak už jsem říkal na kurzu, bylo to naprosto super, perfektní kurz, promyšlená osnova a naprostá profesionalita instruktora. Bylo nejen vysvětleno jak postupovat, ale hlavně proč. Cena kurzu je velmi příznivá, jak bude vypsán další termín, jsem jako první zájemce.

Milan

Tireur aktualita ikona
17.
říj

Samonabíjecí puška Level 1

Kurz parádní. Celkový koncept mi přijde správný, postupně jít od základů ke složitějším záležitostem. Snad jen by se na konci kurzu hodilo více prostoru pro případné opakování.

Petr.

Tireur aktualita ikona
17.
říj

Samonabíjecí puška Level 1

 Za mě super lidi se potkali , byl čas a klid si vše zkusit, bezpečnost a postup tréninku byl super a závěrečná zkouška byla jen zlatý hřeb dne, jediný co by bylo dobré vyladit, že to rychle uteklo a už se těším na další kurzy a že tam bude zas super parta lidi. Hodnoceni 10/10, 100% přístup a profesionální jednaní, postup po kurzu co se týče trénovaní na sucho bez střelby pak i se střelbou ušetři to spoustu munice a času, rozhodně doporučuju.

MIchal B.